O nás

  • V nové kuchyni se mi vaří skvěle. Jsem ráda, že jsem se rozhodla pro pana Šubrta a investovala do kvalitnější kuchyně.
    Lenka Šedivá
  • Na nové desce od pana Šubrta je radost vařit. V kuchyni mě to díky ní baví zase o kousek víc :)
    Marek Pech

PROČ TO DĚLÁME?

Naše firma funguje na trhu od roku 1992 a již jsme provedli více jak 250 realizací kuchyní. Naším cílem je, aby každý zákazník, který má od nás kuchyň, byl s naší prací a přístupem spokojený a v nové kuchyni se mu dobře vařilo.

Jelikož víme, že kuchyň je nejčastěji navštěvovaným místem v domácnosti a tvoří tak její srdce, zaměřili jsme se zejména na výrobu kuchyní na míru.
Díky, čemu se každému zákazníkovi dostane přesně takové kuchyně, jakou si ve svých snech představoval.

ZKUŠENÍ ŘEMESLNÍCI

Jelikož naše kuchyně jsou vyráběny z těch nejkvalitnějších materiálů, dbáme i na kvalitní montáž kuchyně přímo u Vás doma.

Kuchyně tvoříme více jak 24 let stále ve stejném týmu. Roky zkušeností využíváme při každé činnosti spojenou s výrobou Vaší kuchyně.

Reference zákazníků

Nevíte, jakou firmu si máme objednat na výrobu kuchyně? Zeptejte se svých kamarádů a známých, určitě jsem někomu kuchyň vyráběli.

Zkušený tým

Naši řemeslníci jsou proškoleni na montáž i demontáž kuchyní a jelikož to dělají již řadu let, zaujmou Vás svojí pečlivostí, spolehlivostí a především profesionalitou.

Časová flexibilita

Naším cílem je uspokojit požadavky a představy našich zákazníků, takže pokud se Vám termín montáže či návštěvy nehodí, ozvěte se nám, přizpůsobíme ho Vám.

Máme to rádi

Pracujeme v této oblasti už dlouhou dobu a snažíme se svoji práci vykonávat kvalitně a spolehlivě tak, že se nám práce stala koníčkem. Každý spokojený zákazník je naší největší odměnou.