Co děláme ?

3D návrh ZDARMA


Nevíte přesně, jak má vypadat Vaše kuchyň a bojíte se objednávky z důvodu, že Vám pak nebude vyhovovat, protože nebude přesně taková, jakou jste si ji představovali?
Profesionální 3D návrhy kuchyní v programu Kitchen Draw, díky čemuž hned získáte jasnou představu, jak bude Vámi vysněná kuchyň vypadat.

Tento program Vám umožní nahlédnout do nového interiéru kuchyně ještě před samotnou realizací s tím, že můžete většinu věcí ještě měnit, což by při samotné realizaci již nešlo. Můžete měnit její dispozici, dvířka, barvu kuchyně i velikost, osvětlení v místnosti a celkově tak zhmotnit představu o Vaší kuchyni do vizuálního obrazu.


 

Od zaměření až po montáž


Jelikož je důležité, aby Vaše kuchyň vypadala krásně a podle Vašich představ, ale také, aby byly použity nejvhodnější materiály. Proto Vám naše firma nabízí poradenství, individuální zaměření, vypracování cenové nabídky a v případě zájmu i 3D vizualizaci Vaší kuchyně v programu Kitchen Draw.

Při první návštěvě provedeme zaměření kuchyně a seznámíme Vás s našimi katalogy, které by Vám mohly pomoci při výběru kuchyně a nabídneme možnost zpracování 3D návrhu. Po odsouhlasení objednávky a vyhotovení kuchyně mohou naši zaměstnanci provést demontáž stávající kuchyně a montáž nové kuchyně. Dále garantujeme záruku a servis na kuchyň i spotřebiče, které si u nás objednáte.


Včetně spotřebičů


Vaši kuchyň jsme schopni vyrobit a přizpůsobit Vaším představám, ale též jsme schopni Vám dodat spotřebiče od významných výrobců elektrospotřebičů, aby Vaše kuchyň působila již zabydleným dojmem a vy v ní rovnou mohli pracovat.

Jsme schopni dodat spotřebiče od firem Whirlpoll, Hotpoint Ariston, Amika, Candy, Indesit a dřezy od Franke s.r.o.